Lila Yazılım |  Lila Muhasebe |  Lila Özel Eğitim 
Lila Yazılım Yardım 
Ana Sayfa
Lila Ticari Yazılım 3.0.0
Lila Teknik Çözüm Merkezi
Lila Özel Eğitim 3.0.1
info@lilayazilim.com

Lila Özel Eğitim 3.0.1 > Sistem Menüsü > Kullanıcılar

Eğitim programına giriş yapan kişi sayısını belli bir oranda tutmak için yalnızca bu kişilerin giriş yapabileceği şifre ile kullanıcı adı belirleyerek gizlilik hakkını sağlamış oluruz.

Daha önce eklenen Kullanıcılar  İşlem butonlarından Listele ile görüntülenir.

Burada Arama alanından istenilen kullanıcılara  daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Adı Soyadına göre,Mail Adresi,göre Arama alanından istenilen kullanıcıya ulaşabilirsiniz.

Kapalılarıda göster:Pasif (Kapalı) Kullanıcıları Görmek için Kapalılarıda Göster seçeneğini işaretlememiz gerekir.YENİ KULLANICI GİRİŞİ:

Yeni kullanıcı tanımlamak için İşlem butonlarından YENİ butonuna tıklanır.Karşımıza gelen ekranda Kullanıcı Adı,Parolası,Adı Soyadı,Mail Adresi,girilen alandır.

Kullanıcı Admin:Bu alanda kullanıcıya admin yetkisi verilirse programadaki her  bölümü gürebilmesini sağlar.Kullanıcıya  programda belli yerler görmesini istedigimizde ise kullanıcı tanımı yaparken admin kutucugu seçilmemelidir.Kullanıcı Yetkilerinde admin seçilmeyen kullanıcılar default olarak yer alır.

Pasif (Kapalı) Kullanıcıları Görmek için Kapalılarıda Göster seçeneğini işaretlememiz gerekir.KULLANICI KAYIT DÜZELTME:

Var olan kullanıcı tanımın  detayını görmek veya bilgi değişikliği yapmak için Liste alanında ilgili kayıt seçilerek  işlem butonlarından düzelt butonu ile düzeltme ekranına gidilir.Kullanıcı Tanıma  ait kaydı silmek için Liste alanında ilgili kayıt seçilerek  işlem butonlarından Sil ile kullanıcı  bilgileri silinir.