Lila Yazılım |  Lila Muhasebe |  Lila Özel Eğitim 
Lila Yazılım Yardım 
Ana Sayfa
Lila Ticari Yazılım 3.0.0
Lila Teknik Çözüm Merkezi
Lila Özel Eğitim 3.0.1
info@lilayazilim.com

Lila Özel Eğitim 3.0.1 > BEP İşlemleri > Kazanım Tanımları

Bu alan  Kazanım Tanımlarının oldugu alanlardır bu alanda kazanım tanımınıda eklenebilir.

Kazanım Tanımları default olarak Listelenir.

Genel Bilgiler:Bu alanda bulunan alanlar Eğitim Programı,Program Modülü,Kapalıları Göster,Kazanım Ekle alanları bulunur.

Eğitim Programı:Bu alanda Eğitim Alanı seçilir ve alt modülleri gelir.Örneğin(Görme Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı alt modülü Bağımsız Haraket Becerileri)gibi modüller vardır. 

Program Modülü:Eğitim Programı seçildiğinde  seçilen  modüle ait alt modülller bu alanda gözükür bu alanda alt modul seçilerek işlem yapılır. 

Kapalıları Göster:Pasif (Kapalı) Kazanım tanımıda kapalı modülü Görmek için Kapalılarıda Göster seçeneğini işaretlememiz gerekir.

KAZANIM TANIMI YENİ GİRİŞİ:Default gelen kazanım dışında kazanım tanımı eklemek isteniyorsa  işlem butonlarından YENİ butonuna tıklanır karşıma gelen ekranda sarı alanlar zorunlu alanlardır girilcek modülün adı yazılır ve sıralama nuruması yazılır(sıralama numarası modüllere sayıya göre sıralamak için sıralama numarası girilen alandır.Bu işlemden sonra işlem butonlarından  KAYIT butonuna tıklanır.


Kazanım Ekle:Kazanım tanımı eklemek için  işlem butonlarından Kazanım Ekle butonuna tıklanılır karşımıza gelen ekranda Program Adı ve Modül Adı girilir ve LİSTELE butonuna tıklanır karşımıza gelen ekranda modüller gelcek eklenecek modülün yanındaki küçük kutucuk işratlenir ve işlem butonlarından KAYIT butonuna tıklanır.
Kazanım Tanımları Düzelt Ekranı:Var olan Kazanım Tanımın detayını görmek veya bilgi değişikliği yapmak için Liste alanında ilgili kayıt seçilerek  işlem butonlarından düzelt butonu ile düzeltme ekranına gidilir.
Değişiklik yapıldıktan sonra işlem butonlarından kayıt butonu ile değişiklikler kaydedilir.Kazanım Tanımına ait kaydı silmek için Liste alanında ilgili kayıt seçilerek  işlem butonlarından Sil ile seans bilgileri silinir.

 

Bildirim Ekleme:Default olarak gelen  modüller liste alanında görünür bu modüllerin alt bildirimleri vardir.

Alt bildirimlere bildirim eklemek isteniyorsa modüllerin kenarında bildirim butonuna tıklanır karşımıza gelen ekranda işlem butonlarından  YENİ butonuna tıklanır Bildirim Adı,Ölçüt,Sıralama alanları girilir ve KAYIT butonuna tıklanır.